ing-org.dp.ua

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

27-а річниця виведення радянських військ з Афганістану

  15 лютого 2016 року в районі пройшли заходи з нагоди дня вшанування воїнів-інтернаціоналістів та учасників бойових дій на території інших держав , на яких були присутні батьки загиблих воїнів, ветерани локальних в ій н, студентська та учнівська молодь , мешканці Інгулецького району.

Під час мітингу, який відбувся біля меморіалу загиблим воїнам-інтернаціоналістам на житловому масиві Інгулець, до присутніх звернулися голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков, голова профспілкового комітету ПАТ «Інгулецький ГЗК» А.Логачов, полковник запасу, воїн-інтернаціоналіст Є.Білов. 

Також, в цей день, відбувся мітинг-реквієм на подвір’ї   КЗШ № 92 поблизу меморіальної дошки загиблого в Афганістані воїна Федора Дацка, де зібралися мешканці житлового масиву Південний ГЗК, у тому числі ветерани локальних війн та учнівська молодь.

Побажання миру, добра, благополуччя прозвучали від заступника голови Інгулецької районної у місті ради В. Алентуса, голови Інгулецької районної організації «Української Спілки ветеранів Афганістану» Л. Численюк,   заступника воєнного комісара Інгулецького об'єднаного районного військового комісаріату, майора запасу В.Олініченка.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять воїнів, загиблих в Афганістані та в зоні проведення АТО.

Закінчилися заходи покладанням квітів до меморіальних дошок, пам'ятн их знак ів воїнам, на честь яких названі вулиці та до їх могил .

Виконком Інгулецької районної у місті ради, Інгулецька районна організація УСВА, батьки загиблих воїнів висловлюють подяку керівництву ПАТ «Інгулецький ГЗК», ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК», профспілковим комітетам цих підприємств, директору і творчому колективу Палацу культури «Інгулець», адміністрації Криворізької загальноосвітньої школи № 92 за надану допомогу у проведенні заходів та організації поминального обіду за загиблими воїнами.

Переглянути фотозвіт

Iнформери

Погода

Погода в Україні

________________________

Вiдвiдувачiв за сьогодні

За 24 години

__________________

__________________

Яндекс.Метрика