ing-org.dp.ua

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Квест – гра «Пазли миру»

      З метою привернення уваги молоді до історії рідного міста та Інгулецького району, ознайомлення підростаючого покоління з героїчними сторінками визвольної боротьби під час війни та визволення Інгульця, активізації учнівської молоді до пошукової роботи військово - патріотичної тематики, формування національної самосвідомості та історичної пам'яті , виховання почуття   патріотизму, любові до рідного краю, гідності за свій народ 01 березня 2016 року , на передодні визначної дати – визволення Інгульця від загарбників пройшла квест – гра з елементами флешмобу «Пазли миру».

          Визволення Інгульця – це особливий день, одна з героїчних сторінок війни. Наша велика дяка і низький уклін всім, хто полив кров’ю і солдатським потом інгулецьку землю, усім, хто знайшов вічний притулок на нашій землі . І саме тому, що у нас на Інгульці є багато місць, які пов’язані з різними війнами (ІІ світова війна, війна в Афганістані, бойові дії в зоні АТО) учасникам гри було   запропоновано закарбувати у фото історичні пам’ятки .

          На подвір’ї   Центру дитячої та юнацької творчості « Ріднокрай» зібралося 6 команд від загальноосвітніх шкіл Інгульця. Кожна команда отримала маршрутний лист із завданнями.

          Розпочався   к вест із представлення команд та оголошення правил гри. Команди шукали   та фотографувалися   із своїм постером   біля різноманітних видатних місць на Інгульці із зображенням особливого пам’ятного знаку чи пам’ятнику. А по закінченню повернулися до подвір’я ЦДЮТ « Рідноркай», надавши 1 друковане фото. Згуртувавшись всі разом створили   зображення України на фоні   жовто – блакитного прапору та голосно скандували   «Ми – юні патріоти!»

За результатами гри визначились переможці :

І місце   -   КЗШ № 59

ІІ місце -   КЗШ № 100

ІІІ місце – КГ № 127

І V місце -   КЗШ № 102, 114, 99  

Переглянути фотозвіт

Iнформери

Погода

Погода в Україні

________________________

Вiдвiдувачiв за сьогодні

За 24 години

__________________

__________________

Яндекс.Метрика