Склад постійних комісій районної у місті ради
З питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики:
Голова:
|
Цуркан Михайло Леонідович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів
|
Заступник голови:
|
Гордієнко Віктор Григорович
|
Інгулецька районна організація Комуністичної партії України
|
Секретар:
|
Димарецький Микола Петрович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів
|
Член комісії:
|
Костомаха Сергій Володимирович
|
Криворізька міська орг.Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
|
Член комісії:
|
Книга Андрій Борисович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів
|
Член комісії:
|
Кручель Володимир Ілліч
|
Криворізька міська орг.Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
|
Член комісії:
|
Муха Олександр Вікторович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів, в/о №14
|
Член комісії:
|
Похил Георгій Петрович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів
|
Член комісії:
|
Черкасов Геннадій Сергійович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів, в/о №20
|
З питань планування, бюджету, економіки, розвитку споживчого ринку та підтримки підприємництва:
Голова:
|
Комірний Віталій Анатолійович |
Криворізька міська організація Партії регіонів, в/о №4
|
Заступник голови:
|
Пуга Андрій Андрійович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів, в/о №1
|
Секретар:
|
Рибаченко Надія Рудольфівна
|
Криворізька міська організація Партії регіонів
|
Член комісії:
|
Будяк Сергій Анатолійович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів, в/о №22
|
Член комісії:
|
Василенко Андрій Павлович
|
Криворізька міська орг.Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
|
Член комісії:
|
Погорєлова Олена Павлівна
|
Інгулецька районна організація Комуністичної партії України
|
Член комісії:
|
Станков Павло Олександрович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів, в/о №18
|
Член комісії:
|
Яременко Олександр Васильович
|
Криворізька міська організація Політичної партії «Фронт Змін»
|
З питань комунального господарства, екології, транспорту та зв’язку:
Голова:
|
Колпаков Валерій Миколайович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів
|
Заступник голови:
|
Мордовін Дмитро Миколайович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів, в/о №7
|
Секретар:
|
Тимошенко Андрій Миколайович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів, в/о №19
|
Член комісії:
|
Великий Анатолій Миколайович
|
Інгулецька районна орг. Комуністичної партії України, в/о №6
|
Член комісії:
|
Гай Володимир Степанович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів, в/о №2
|
Член комісії:
|
Іванов Олександр Володимирович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів, в/о №12
|
Член комісії:
|
Івасюк Володимир Костянтинович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів, в/о №9
|
Член комісії:
|
Мироненко Олександр Валентинович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів
|
Член комісії:
|
Холкін Євген Вікторович
|
Криворізька міська організація Політичної партії «Фронт Змін»
|
З питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:
Голова:
|
Нелень Олег Анатолійович |
Криворізька міська організація Партії регіонів, в/о №15
|
Заступник голови:
|
Шемякін Андрій Реомірович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів, в/о №13
|
Секретар:
|
Михайлов Віталій Михайлович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів
|
Член комісії:
|
Кучерук Володимир Вікторович
|
Інгулецька районна організація Комуністичної партії України
|
Член комісії:
|
Кучерук Юрій Петрович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів, в/о №21
|
Член комісії:
|
Максименко Олег Вікторович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів, в/о №23
|
Член комісії:
|
Фірич Віктор Іванович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів, в/о №16
|
Член комісії:
|
Шапран Роман Володимирович
|
Криворізька міська організація Політичної партії «Сильна Україна»
|
З питань освіти, культури, сім’ї і молоді, фізкультури та спорту:
Голова:
|
Кравченко Ольга Сергіївна |
Криворізька міська організація Політичної партії «Сильна Україна»
|
Заступник голови:
|
Арехта Олександр Миколайович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів, в/о №5
|
Секретар:
|
Хорькова Людмила Василівна
|
Криворізька міська організація Партії регіонів, в/о №17
|
Член комісії:
|
Джаббаров Шахобідін
|
Інгулецька районна організація Комуністичної партії України
|
Член комісії:
|
Ляденко Олег Васильович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів
|
Член комісії:
|
Москальченко Валерій Іванович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів
|
Член комісії:
|
Поливко Максим Семенович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів, в/о №11
|
Член комісії:
|
Сахнюк Станіслав Стефанович
|
Криворізька міська організація Партії регіонів
|