ing-org.dp.ua

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Відкриття меморіальної дошки військовослужбовцю Юрію Козлову

E-mail Печать

З метою увіковічення пам'яті героїв – інгульчан, які загинули під час виконання військового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, 20 січня 2016 року на житловому масиві Інгулець, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки військовослужбовцю Юрію Козлову. Дошку було встановлено на будинку, де проживав загиблий, вул. 50 років Жовтню, 52

Юрій був призваний на військову службу по мобілізації 19 травня 2014 року, та через декілька місяців отримав два поранення під Іловайськом. Однак після лікування знову повернувся до своїх бойових товаришів.

Навідник–оператор, старший солдат 40-го окремого мотопіхотного батальйону військової частини польова пошта В 2603, Юрій Вікторович Козлов був тяжко поранений в Донецькій області під Дебальцевим. 9-го лютого 2015 року його серце зупинилося в лікарні Харкова.

Веселий, із посмішкою на вустах залишився він у пам’яті всіх, хто його знав. Товариші, з якими він працював на Південному гірничо-збагачувальному комбінаті, його згадують як життєрадісного, працьовитого, відданого друга, він всім допомагав і ніколи не залишав у біді.

Для Дружини Наталі, Юрій був і назавжди залишиться найкращим чоловіком та люблячим батьком.

У заході взяли участь представники районної влади, родичі, друзі, бойові товариші, знайомі та колеги загиблого, небайдужі жителі району та учнівська молодь.

Звертаючись до присутніх Є.Рижков зазначив, що в пам`яті інгульчан  Юрій Козлов та всі інгульчани, які віддали своє життя заради миру на нашій землі, назавжди залишаться мужніми героями, які з честю виконали свій військовий обов’язок.

Пам'ять всіх загиблих на сході України присутні вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки. Пам'ять про нього вічно житиме в серцях інгульчан.

Переглянути фотозвіт

Iнформери

Погода

Погода в Україні

________________________

Вiдвiдувачiв за сьогодні

За 24 години

__________________

__________________

__________________

Проверка тиц