ing-org.dp.ua

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
E-mail Печать

Освітні заклади

Девіз діяльності навчальних закладів району
 
“Не буде ніякого оновлення життя школи, якщо кожен із нас не оновить душу свою”
Шалва Амонашвілі
 
Пріоритетні напрямки роботи
 
- Організація роботи щодо впровадження Законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, “Про дошкільну освіту”, “Про позашкільну освіту”, “Про охорону дитинства”.
- Виконання завдань Національної доктрини розвитку освіти в Україні ХХІ століття.
- Дієвий контроль за якістю освітніх послуг. Впровадження нових моделей управлінської діяльності у навчально-виховних закладах.
- Збереження та вдосконалення розвитку мережі дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних закладів освіти.
- Забезпечення реалізації державного пріоритету розвитку освіти з питань компютеризації та інформатизації навчально-виховного процесу.
- Формування через освіту здорового способу життя. Контроль за станом здоровя та якістю харчування учнів та вихованців.
- Впровадження профільності навчання та підготовка учнів до майбутнього вибору діяльності, створення високого рівня конкурентоспроможності випускника.
- Забезпечення громадського виховання учнів та вихованців, спрямоване на розвиток внутрішньої свободи людини, формування активної життєвої позиції.
- Забезпечення виконання державної програми розвитку і функціонування української мови на 2004-2010 роки та проекту Закону України “Про розвиток і застосування мов в Україні”.
- Забезпечення науково-методичного керівництва, вивчення і пропагування передового педагогічного досвіду.

 
У 2008-2009 навчальному році в системі дошкільного навчання виховуються 2045 дітей, працює 290 педагогів, в системі загальноосвітньої школи навчається 6362 учні, працює 623 педагогів.

В Інгулецькому районі шістнадцять дошкільних навчальних закладів.

З них :
ДНЗ №83 спеціальний для дітей з вадами зору;
ДНЗ №127,101 комбіновані для дітей з вадами мовлення;
ДНЗ №141,207 комбінованих для дітей з вадами опорно-рухового апарату;
ДНЗ №164 санаторний для дітей частохворіючих та з ранніми тубінфікуваннями;
ДНЗ №161 комбінований для дітей часто хворіючих.

В системі загальної середньої школи в районі налічується:
- одна гімназія №127;
- десять середніх загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеню (КЗШ №59, 67, 73, 82, 92, 99, 100, 102, 114, 115); 
- одна середня загальноосвітня школа І-ІІ ступеню (КЗШ №101); 
- три інтернатні заклади (КЗШІ №9 для дітей-сиріт, КСЗШІ №3 для дітей з розумовими вадами, КЗСШІ №5 для дітей з захворюваннями органів травлення).
 
Три загальноосвітні школи визначено навчально-експериментальними закладами, що працюють за програмою життєтворчості І. Єрмакова, кандидата історичних наук, старшого наукового співробітника лабораторії педагогічних інновацій Інституту педагогіки АПН України:
 
 
КЗШ № 99
(директор Серченя С.С.)

“Визначення ролі ігрових методів навчання в розвитку та становленні життєвої компетентності особистості”.
 
Мета експерименту: виявити вплив ігрової діяльності на ефективність формування знань у школярів; розробити програму впровадження ігрової діяльності в життя школи.

Завдання експерименту: Розглянути стан розробки в педагогічній науці та практиці; сконструювати експериментальну програму формування знань учнів засобами ігрової діяльності; моніторинг стану здоровя; визначити первинний рівень сформованості знань під час констатуючого експерименту; провести формуючий експеримент на базі навчального закладу; розробити комплекс ігрових завдань на основі ігрової діяльності та методичних рекомендацій щодо використання їх у школі з урахуванням вікових особливостей учнів; здійснити підсумковий експеримент та узагальнити оброблені результати.
 
 
Thumbnail image
КЗШ № 114
(директор Хорькова Л.В.)
 
“Розробка педагогічних технологій і проектної діяльності, спрямованих на розвиток самодостатньої особистості, здатної до самовизначення та самореалізації по ідеях педагогіки життєтворчості”.
 
Завдання дослідження: Проаналізувати існуючі в педагогічній теорії сильні та слабкі сторони проектної системи навчання та виховання. Розробити та експериментально перевірити засоби впливу проектної технології навчання та виховання на рівень підготовки особистості до реального життя. Виявити критерії ефективності навчання, виховання та розвитку дитини засобами проектного навчання. Зясувати основні тенденції розвитку учня в умовах впровадження проектної системи у навчанні та вихованні. Зменшити перевантаження учнів фактологічним матеріалом, розробити наголос на форми роботи по самостійному здобуті знань з метою виховання адаптованої особистості. Підготувати методичні рекомендації щодо використання педагогічних технологій проектної діяльності.
 
 
Гімназія №127
(директор Серба О.Б.)

“Створення системи розвитку і саморозвитку особистості та підвищення культури життєвого самовизначення гімназистів засобами педагогіки життєтворчості”.
 
Мета експерименту: створити сучасну дієву систему профільного навчання і виховання, яка сприяє розвитку і саморозвитку особистості та підвищенню культури життєвої компетентності і самовизначення у середовищі школи життєтворчості розробити та апробувати комплекс навчально-методичних посібників філологічного та математичного спрямування для учнів та вчителів, які сприяють саморозвитку особистості.
 
Очікувані результати Створення дієвої системи розвитку і саморозвитку особистостей для реалізації концепції життєтворчості в цілому та підвищення культури життєвої компетентності особистості зокрема. Створення моделі навчально-виховного процесу, направленого на формування життєвої компетентності в умовах профільного навчання. Формування нової моделі особистості вчителя з високим рівнем культури, професіоналізму, з прагненням втілювати в життя високі гуманістичні ідеали добра, краси, істини, справедливості.
 
 
Обласний комунальний заклад освіти
«Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №5 І-ІІІ ступенів»
(директор Младьонов О.П.)
 
Заснований у 1992 році. Кожного року в закладі проходять реабілітацію 240 учнів. Створена медична база дозволяє провести ендоскопічне, УЗО, стоматологічне, дуодентальне, клінічне обстеження на високому рівні. За роки існування майже три тисячі дітей з захворюваннями на хронічний гастрит, хронічний холонгіт, холецистит, виразкову хворобу шлунку і 12-палої кишки, хронічний гепатит, хронічний панкреатит пройшли в ній оздоровлення. На медичному відділені працює 4 лікаря та 12 медичних сестер.

В навчальному комплексі 16 класних кімнат, спортивний та тренажерний зали, обладнанні за останнім словом науки та техніки, два компютерних класи містять найсучасніші компютери, бібліотека закладу підключена до мережі Internet.
 
Очолює педагогічний колектив школи досвідчений педагог, вчитель вищої категорії Младьонов Олександр Павлович, нагороджений нагрудним знаком „Василь Сухомлинський”. Педагогічний колектив закладу 38 педагогів, бібліотекар, практичний психолог. Вчитель математики Троїцька Н.М. має звання „Старший вчитель”, а заступник директора з навчальної роботи, вчитель зарубіжної літератури Сорокотяга В.В. „Вчитель-методист”.

Педагоги закладу є активними учасниками та призерами фахових конкурсів „Вчитель року”, „Вихователь року”, „Молодий вчитель”. Досвіди роботи заступників директора Сорокотяги В.В. та Нековаль В.В. публікувалися в „Освітянській спадщині Придніпровя” у 2001, 2003, 2004 роках.

Дозвілля учнів спрямоване на всебічний розвиток особистості дитини. Реалізувати ці здібності можна через відвідування гуртків „Декоративна пластика”, „Вокальна студія”, „Театральна студія”, „Ритміка”, „Хореографічна студія” та спортивних студій „Футбол”, „Фітнес”. Вихованці закладу є постійними учасниками обласного фестивалю „Повір у себе”, роботи членів гуртка „Декоративна пластика” щороку представлені на обласних та Всеукраїнських виставках декоративно-прикладного мистецтва.
 
 
Педагогічні кадри - запорука високої якості освіти

В Інгулецькому районі в системі загальноосвітніх закладів працює 913 педагогічних працівника. Серед працівників 51 педагог має педагогічне звання “Вчитель-методист”, 60 педагогів мають педагогічне звання “Старший вчитель”, 17 педагогів мають педагогічне звання “Вихователь-методист” і це досить високий потенціал творчо працюючих вчителів, які постійно в пошуку нових технологій навчання та виховання.

Досвідчені педагоги щедро діляться своїм досвідом, друкують статті в пресі, є активними учасниками творчих груп, приймають участь в районній виставці нових педагогічних ідей та технологій за результатами атестації “Праця, що в творчість перейшла”.
 
Вся робота відділу освіти спрямована на підвищення рівня професійної майстерності вчителя і за основу взято проведення компютерної діагностики професійних якостей вчителя, яка дозволяє подальше визначення напрямків професійного зростання, зміцнення професійної самооцінки, позитивної Я-концепції.

В Інгулецькому районі працює 47 молодих спеціалістів. Перші кроки до вершин педагогічної майстерності вони роблять разом з педагогами-наставниками і з перших днів виробляють свій особистий педагогічний “почерк”. молоді вчителі району є переможцями міського конкурсу “Молодий вчитель - кращий за професією” і є гордістю нашого району.
 
 
Політехнічний коледж Криворізького технічного університету
Директор: Кулішова Наталя Олексіївна
Адреса: м.Кривий Ріг, вул.Кармелюка, 33
Тел: (0564) 21-20-83, Факс: 21-20-67
Рік заснування: 1967, Рівень акредитації: І

Напрями та спеціальності, за якими здійснюють підготовку фахівців:
1005 «Залізниці та залізничне господарство»
5.100503 «Обслуговування рухомого складу та спеціальної техніки залізничного транспорту»
5.100503.01 «Технічне обслуговування та ремонт вагонів»
5.100504 «Обслуговування залізничних споруд та обєктів колійного господарства»
1004 «Транспортні технології»
5.100405 «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті»
5.100405.01 «Організація міжнародних перевезень і управління на залізничному транспорті»
0925 «Автоматизація та компютерно-інтегровані технології»
5.092505 «Монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті»
0502 «Менеджмент»
5.050205 «Організація обслуговування на транспорті»
0906 «Електротехніка»
5.090608 «Електропостачання»

Структурні підрозділи-відділення: денне, заочне. 

Контингент студентів:
-денна форма навчання 994 чол.
-заочна форма навчання 418 чол.

В даний час в технікумі працює колектив викладачів високої професійної і педагогічної майстерності на чолі з директором Кулішовою Наталією Олексіївною.

При організації навчального процесу технікум намагається якомога більше співпрацювати з передовими спеціалістами підприємств і організацій міста. Викладачі технікуму постійно беруть участь у науково-практичних конференціях і семінарах, що дозволяє слідкувати за останніми досягненнями в науці на виробництві, а також вивчати та переймати досвід роботи викладачів вищих навчальних закладів України.

Протягом 36 років технікум готує спеціалістів для Укрзалізниці та промислових підприємств України.
 
 
Інгулецький технікум Криворізького технічного університету
Директор: Шолох Алла Миколаївна
Адреса: вул.Каткова 8, м.Кривий Ріг, 50102
тел. (0564) 22-12-22, тел./факс (0564) 22-47-07

Ліцензія АА №234158 - видана Міністерством освіти і науки України на надання освітніх послуг, пов'язаних з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог молодшого спеціаліста.

За постановою Кабінету міністрів України від 29 травня 1997 року Інгулецький технікум є структурним підрозділом Криворізького технічного університету і входить до його складу. Випускники технікуму можуть вступити до КТУ на ІІІ курс та продовжити навчання за інтегрованими навчальними програмами.
 
Технікум готує спеціалістів для гірничо-видобувної та гірничо-збагачувальної промисловості. Підготовка по спеціальностям відповідає встановленим стандартам освіти. У Інгулецькому технікумі Криворізького технічного університету працюють 58 викладачів: із них один кандидат наук, більшість викладачів мають вищу кваліфікаційну категорію.

Інгулецький технікум підтримує тісні зв'язки з науковими установами та найбільшими промисловими підприємствами регіону, наприклад з Інститутом проблем природокористування та екології НАНУ, Українським державним науково-дослідницьким інститутом безпеки праці в гірничорудній промисловості, Криворізьким ботанічним садом, ВАТ ІнГЗК, ВАТ ПГЗК, "Криворіжсталь", Криворізькою комплексною геологічною партією казенного підприємства Південукргеологія державної геологічної служби. Технікум та його студенти приймають участь у численних науково-дослідницьких конкурсах, та пошукових роботах. Головним планом на майбутнє є мрія увійти до Європейського простору вищої освіти (Болонський процес) та створення на базі технікуму інституту, розпочати підготовку студентів за ліцензованими робітничими професіями.

Успішне закінчення нашого технікуму гарантує вам:
- високий рівень фахівця в гірничий галузі;
- значне збільшення шансів на ринку праці;
- вміння користуватись сучасними технологіями;
- атестат про середню освіту;
- свідоцтво про робітничу професію;
- диплом молодшого спеціаліста державного зразка;

Напрями та спеціальності:
ІТКТУ готує фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст за денною та заочною формою навчання (держзамовлення та контракт):
0903 "Гірництво"
5.090308 "Технологія відкритої розробки корисних копалин"
5.090302 "Збагачення корисних копалин"
5.090310 "Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв"
0708 "Екологія"
5.070803 "Прикладна екологія"
0501 "Економіка і підприємництво"
5.050107 "Економіка підприємства"
 
 
Професійно-технічне училище №44
Директор: Школяренко Жанна Миколаївна
Адреса: вул.Каткова, 6, м.Кривий Ріг, 50102
тел. (0564) 22-23-04

Професійно-технічне училище №44 м.Кривого Рогу Дніпропетровської області було створено в березні 1971 року на підставі наказу Дніпропетровського управління профтехосвіти № 35-к від 15.03.1971р.

В 2000 р. училище реорганізоване шляхом злиття ПТУ №36 та ПТУ №44. Проектна потужність училища 1110 чол. Контингент на 01.10.2006р. 574 учня.

В училищі працюють висококваліфіковані майстри виробничого навчання та викладачі.
23 викладача, з яких:
-9 викладачів мають вищу кваліфікаційну категорію;
-10 викладачів І кваліфікаційну категорію;
-4 викладача спеціаліста.

Із 26 майстрів виробничого навчання:
-3 чол. мають вищу освіту;
-12 чол. мають 12 розряд;
-8 чол. 11 розряд;
-6 чол. 9 розряд.

На базі училища працює 9 методичних комісій.

Підвищення якості підготовки через впровадження новітніх педагогічних, виробничих, компютерних технологій:
1. Співпраця з регіональними органами служби зайнятості населення щодо підготовки та перепідготовки безробітних та незайнятого населення регіону.
2. Проведення щорічного моніторингу ринку праці та перспективного прогнозування потреб регіону в кваліфікованих робітниках.
3. Робота над виконанням програми компютеризації училища. Почали реорганізацію педкабінету та бібліотеки в інформаційно-освітній центр.
4. Впровадження нових форм навчання: модульне, індивідуальне, допрофесійна підготовка, вечірнє навчання та ін.
5. Стажування педагогів в умовах сучасного виробництва. Матеріали стажування на ВАТ «ІнГЗК» стали матеріалами для навчання учнів.
6. Робота по зміцненню звязків зі школою.

«У самостійне життя з професією»
На базі 9 кл. з терміном навчання 3 роки з одержанням повної загальної середньої освіти:
1. Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорія «С»).
2. Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, контролер зварювальних робіт.
3. Арматурник, електрозварник ручного зварювання.
4. Маляр, штукатур.
5. Кухар, кондитер.

На базі 11 кл. з терміном навчання 1 рік:
1. Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорії «С»).
2. Електрозварник ручного зварювання.

В училищі ведеться підготовка слухачів з числа незайнятого населення за системою навчання Міжнародної Організації Праці в Україні з професій:
1. Водій автотранспортних засобів (категорії «С»).
2. Електрогазозварник.
3. Продавець продовольчих товарів.
4. Бармен.
5. Муляр.
6. Токар.
7. Монтер колії
8. Електромонтер по ремонту та обслуговуванню електроустаткування.

Готуються документи для проведення ліцензійної експертизи на право освітньої діяльності з таких професій:
- токар;
- електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;
- монтер колії;
- соціальний працівник.

Iнформери

Погода

Погода в Україні

________________________

Вiдвiдувачiв за сьогодні

За 24 години

__________________

__________________

__________________

Проверка тиц